Centrum rozwoju kariery interdydaktyk

Na placu pracy bezustannie zachodzą zmiany, które dla dużo osób stoją się powodem do popularniejszego zaangażowania w specjalne planowanie własnej kariery. Szkolenia kadr są skuteczną formę na badanie informacji z poszczególnej branży oraz rozwój nauki z konkretnego zakresu. Zainwestowanie klimatu oraz pieniędzy w szkolenie jest kosztem opłacalnym, ponieważ korzyści idące z samodoskonalenia siebie mieszają się na rezultaty w akcji. Intencjonalne kształtowanie ścieżki profesjonalnej i sprawianie nowych umiejętności to natomiast gwarancja rozwoju. A dodatkowo obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie dochodów z wykonywania wymarzonej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie sytuację z potrzeby kształcenia, dlatego planują naszym gościom udział w szkoleniach kadr. W minionym czasie wyjątkową popularnością zajmują się tzw. portale szkoleniowe, których zagadnieniem jest sprzyjanie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Stanowi więc technologia szkolenia kadr polegająca na wykorzystaniu mechaniki gier komputerowych. Dopasowuje się odruchy behawioralne ludzi w sensie zwiększenia motywacji i uczucia w konkretny projekt. Grywalizacja, zwana też gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technologia oparta na tworzeniu zabawie z wykonywania obowiązków zawodowych. Jest ona odpowiednia z odczuciami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas chodzenia w sztuki fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Gra i rywalizacja Wzmaganie atmosfery rywalizacji i współpracy w tłu pracy służy zachęcaniu do stosowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów zabawa i wojna nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej dotychczas z gier komputerowych do produkcji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na zasada fabułę gry. Autor projektu wykonywa zadania i wyzwania dla indywidualnych uczestników lub zespołów, a postęp w ich wydawaniu wykonywany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z odnoszonymi sukcesami, wzrasta również poziom trudności, zaś walczące ze sobą grupy mogą obserwować na którym czasie są pozostałe zespoły czy osoby. Wykorzystywane są również rozmaite rankingi, cele w perspektywie wirtualnej waluty i systemy nagradzania mające stymulować apetyt na osiągnięcie.