Sklep miesny gorski grudziadz godziny otwarcia

Wizytówką sklepu mięsnego, czy również sklepu zatrzymującego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i zarazem dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona istnieje w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

https://ecuproduct.com/it/profolan-innovativo-cosmetico-nutri-per-la-calvizie-maschile/

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na proste kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich montowania w formie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została stworzona z najczystszej klas produktów, i właśnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie pracy do danego produktu. Dodatkowo wyposażona istnieje w stół dany do przechowywania pokrojonych plasterków.